More
referral
Increase your income with Hive. Invite your friends and earn real cryptocurrency!

Kazma i̇şlemi̇ni̇n durmasi

Merhaba Arkadaşlar
Kazım işlemi 30 dk da bir duruyor ve 25 dk sonra tekrar başlıyor. Hiçbir hata kodu vs vermiyor.
Bu problemi yasayan ya da bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
saygılar

Aynı problem bende de var. Kazma işleminin durup durmadığından emin değilim fakat hiveos taraflı bir problem olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Tablolara bakılırsa aynı şekilde yaşamışız. Şunu sormak istiyorum yakın zamanda hiveosunuzu güncellediniz mi sizde ?

bu durum dün gece itibarı ile başladı. Anakartı yeni değiştirdim. tam sistem oturdu derken bu şekilde problem çıktı.

ve her gelen güncellemeyi yapıyorum. 25/10/2021 ve 26/10/2021 güncellemesini de yaptım

Daha yöneticiler açıklama yapmadı ama büyük ihtimalle bugün düzeltilmezse yani yeni güncelleme yayınlanmazsa bu sorunla ilgili hiveos’u bikaç alt sürümüne downgrade etmeyi deneyeceğim o çözerse tekrar paylaşırım sizinle

Ben de en son 4 gün önce güncellemiştim lhr olduğu için ona yönelik bir özellik getirmişlerdi o güncellemeyi almak için

Teşekkür ederim. bende araştırma içerisindeyim. olumlu bir durum olduğunda paylaşacağım sizinle

Teşekkürler bende bakıyorum yeni güncellemeyi yaptım 2 saat daha çalıştırıp duruma göre bir de hiveos güncellemesini geri almayı deneyeceğim paylaşırım buradan

MERHABA
dün öğleden sonra ofisten izlemeye aldım ve hiçbir ayarı değiştirmedim. nasıl oldu bilmiyorum ancak 24 saatir kesintisiz çalışıyor. sorun kendi kendine düzeldi.

Hic ugrasmayin upgrade downgrade diye, Turkiye degil tum dunyada oyle, kazma islemini etkilemiyor, biz de tirstik :slight_smile:

Düşünceleriniz Ve Yazdıklarınız Çok Yanlış. Güncellemeler ile Veya Donanım ile Hiç Alakası Yok …Sebebini Ben Biliyorum … Çözümü de Basit

Sebebini biliyorsanız paylaşır mısınız lütfen

Güç Eylemi Yanında . Sunucu URL Yazan Yeri Tıkla . Oradan Sunucuyu Seç .Ben Şahsen http://msk.hiveos.farm ı seçtim . Ping daha düşük . … Takiplerim Sonucunda En Uygun Onu Gördüm . … Sorunun Ortadan Kalkacaktır .

This topic was automatically closed 416 days after the last reply. New replies are no longer allowed.