More
referral
Increase your income with Hive. Invite your friends and earn real cryptocurrency!

All hiveos api servers blocked in iran

خب منم همین مشکل رو داشتم فایل پروفایل رو که برداشتم فرمتش
ovpn
هستش وقتی میخوام بفرستم ۴ فایل ازم میخواد و یوزر پسورد حالا باید این فایل رو توی اولی بزارم و ۳ تای دیگه رو خالی بزارم و یوزر پسورد رو بزنم ؟
اینکارو که میکنم میاره آپلودینگ بعد ۲ دقیقه هم پیامش بدونم جواب محو میشه و وی پی ان هم تنظیم نشده

آپدیت
با همچین اروری مواجه میشم

سلام
مشکل شما عدم اتصال به سروری که انتخاب کردین هستش، همونطور که قبلا توضیح دادم فایل پروفایل رو پاک کرده با سرور دیگه ای کانکت بشین و پروفایل جدید رو در قسمت اولی بارگذاری کنید و سه گزینه بعد خالی باشه ، یوزر پسورد رو وارد کنید و تایید کنید این کارو با سرورهای دیگه تکرار کنید تا اتصال برقرار بشه، توجه کنید که حتما قبلش فایل پروفایل رو پاک کرده باشین.
موفق باشید

سلام دوستان
ممنون بابت اشتراک تجربتون
من ریگ چندماهی خریدم و نصاب انجامش داد. واسم
الان که قطع شده اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید کلا چجوری باید وصل بشم به سیستم عامل تا بعدش بتونم وی پی ان ست کنم.
باتشکر

سلام عرض ادب
عزیز برای اینکار فایل وی پی ان رو باید روی فلش دستگاه قرار بدیمبه هایو وصل شد و فعالش کرد؟یا از روی گوشی هم میشه ؟
من چندبار تلاش کردم با سرور های مختلف ولی وصل نشد

سلام ، اول باید بتونید با اینترنت به ریگتون از طریق هایو متصل بشید که بتونید فرمان ها رو اجرا کنید ، حالا یا با اینترنت دیگه مثل شاتل یا اینترنت های تی دی ال تی ای یا موبایل ریگتون رو به اینترنت وصل کنید و ادامه کار … که توضیح دادم

سلام دوستان متاسفانه 2 روزه شاتل هم فکر کنم فیلتر کرده و فقط میشه به استخر وصل شد من با موبایل عی کردم وصل بشم ولی به سرعت اون هم قطع میشه و ریگ ارتباط با استخر دیگه نداره
راهی دارید به وسیله دستور تایپی وی پی ان رو وصل کرد؟

برای من به این شکل کار کرد
tunnelbear
حجم رایگان برای ماه میده به ایران
100 گیگ
اول با یه اکستنشن کروم به نت وصل بشید داخل سایتش برید و ثبت نام کنید با ایمیل بعد اپ رو دانلود کنید و بعد از ان داخل سایت فایل
openvpn رو بگیرید شما فقط به یوزر و پس نیاز دارید و
حالا شما 100
گیگ وی پی ان در ماه دارید که مناسب ریگ هست
حالا در هایو داخل ستینگ در قسمت وی پی ان فایل و رمز رو وارد کنید بعد از روشن شدن کلیک وی پی ان از ریگ کانفیگ کپی بگیرید و داخل فلش بریزید و بوت کنید
hiveos/setting/vpn/setup and copy rig.conf to usb drive and boot it :slight_smile:

1 Like

بله متاسفانه فرمان نمیگیره ، با نت ایرانسل وصلش کردم بعد ۷-۸ دقیقه قطع میشه و تو این مدت هم فرمان اجرا نمیکنه

salam.
berid tu tanzimate modem , ghesmate vpn, L2TP-PPTP , inja vpn khodetuno set konid. bad modemo vasl konid b rig.

1 Like

This topic was automatically closed 416 days after the last reply. New replies are no longer allowed.